KONST / Litografier / Färglitografi 15685322
nr 1568 5322
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Under paraply. Signerad, numrerad 250/295. Färglitografi, bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:44:29
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr